Plaguetongue - Sub rogue

Csatlakozni szeretnél? Akkor erre tessék.
Richardnob
Hsz.-ek: 1

Plaguetongue Sub rogue

Hozzászólás Szerző: Richardnob » 2018.08.18. 05:11

where to me to learn more about it?

BryanOpict
Hsz.-ek: 1

Plaguetongue Sub rogue

Hozzászólás Szerző: BryanOpict » 2018.08.17. 10:29

I am final, I am sorry, but it at all does not approach me. Who else, can help?

Plaguetongue
Hsz.-ek: 2

Plaguetongue - Sub rogue

Hozzászólás Szerző: Plaguetongue » 2017.12.11. 16:47

Alap infók
- Karakternév: Plaguetongue
- Kaszt: rogue
- Faj: undead
- Talent-spec: subtlety
- /played (110-en és összesen): 86/92 nap
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: Vanilla óta csak rugóval játszok, valahogy a többi class nem fogott meg.
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: Elég gyakran, főleg új content patchek, raid tierek érkezésekor.
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: Talán egy warrior, csak most nincs erőm raidre járni vele.
- Milyen guildekben voltál eddig?:
1. Favored -> Almost Casual
2. Trolling in the deep
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?:
1. Almost Casual: rengeteg meló a kilépésem környékén és egy kis kiégettség, abban való hit, hogy akár heti 2 raiddel is lehet megfelelően progresselni
2. Nem lehet heti 2 raiddel megfelelően progresselni, legalább is nem ezzel a guilddel :-)
- Referenciák?: ???
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... aguetongue
- Warcraftlogs link a karakteredhez: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... aguetongue

IRL:
- Kor: 40
- Milyen szinten beszélsz angolul?: Jól
- Van-e TSed?: van
- És mikrofonod?: van
- Írj valamit magadról: Szabadúszó szoftverfejlesztő vagyok, éppen a megfelelő munkahelyet keresem.

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: Előző két kieg, panda és wod teljesen kimaradt, legion-ben kezdtem újra játszani. Mivel úgyis csak a legion raidtapasztalat releváns, ezért legion-ben EN: 7/7M, NH: 4/10M, TOS: 5/9M, Antorus: 9/11H
- Heti három raid napból mennyit tudsz vállalni (sz-cs-v 19:00-22:00): 3
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: Fatboss guide, wowhead boss leírások, youtube videók segítségével. Flask, poti, kaja (ha nincs feast), augment rune alapfelszerelés.
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: Diablo 3 (de csak időnként amikor új season indul)
- Mi alapján állítod össze a geared?: Alapvetően icy-veins az első, de az nem mindig elegendő, youtube-on és twitch-en is követni szoktam egy-két jobb játékost, valamint warcraft logs-on szoktam a jobbak, és a saját logjaimat boncolgatni. Ezen kívül simulationcraft...
- Milyen spell-rotationt használsz?: Jelenleg sub dfa, mert kb. ez az egyetlen.
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: A sub jelenleg nagyon a dfa burst fázisaira van kihegyezve, így azokat igyekszem a lehető legjobban végigvinni. Jelenleg sajnos nincs toppon egyik spec sem, a dps-en kívül van egy-két hasznos képessége (magic immunity, kick, tricks, feint), ezeket megpróbálom minél jobban kihaszálni.

Az Almost Casual:
- Miért minket választottál?: Amióta kiléptem figyelemmel követtem a guildet, és elég szépen haladtatok az előző raid tier-ben, valamint a mostaniban. Én eléggé teljesítmény orientált ember vagyok, számomra sokkal fontosabb a progress mint a loot maga. Szeretném végigütni ebben a raid tier-ben az összes boss-t mythic fokozatban, a lehető leggyorsabban.
- Ismersz-e valakit a guildből?: Papmama, Nargo, Energiee (egyikőjöket sem személyesen), nem tudom ki maradt meg még az akkori csapatból
- Miért gondolod, hogy jól illenél az AC-be?: Elég fegyelmezett vagyok raiden, nem beszélek feleslegesen, inkább összpontosítok az adott feladatra.
- Szereted a sört?: nem :-)
- És a töményet?: azt igen, de csak mértékkel...
- Ha a Priest officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: ha jogos, akkor nem, de mélyen akkor sem bántódok meg ha nem jogos

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?: Core i5, 16G RAM, Radeon rx580
- Milyen internethozzáférésed van?: 100/50 stabil DIGI alacsony pinggel
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): DBM, WeakAuras, Quartz, ElvUI
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: ezek elegendők raidelni, és így elég tiszta az UI
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: igen

Egyéb:
- Screenshot az UI-dról, raid környezetben: https://imgur.com/a/3FMaJ
- Bármi más, amit meg szeretnél osztani?: Ha bárkiben rossz érzéseket keltett az, hogy tavasszal itt hagytam a guildet, akkor beszéljük meg élő szóban, ott jobban el tudom mondani az akkori álláspontomat. Ha emiatt nem vennétek fel, akkor természetesen megértem, tudomásul veszem.

Köszi, hogy meghallgattatok.

Válasz küldése