Nysbeth - Fire Mage

Csatlakozni szeretnél? Akkor erre tessék.
Atreus
Hsz.-ek: 108
Kapcsolat:

Re: Nysbeth - Fire Mage

Hozzászólás Szerző: Atreus » 2017.08.29. 16:44

Kedves Nysbeth!

Rosterünk megtelt, így nem tudok neked jelenleg spotot adni.

ELUTASÍTVA
Kép

Nina
Hsz.-ek: 1

Nysbeth - Fire Mage

Hozzászólás Szerző: Nina » 2017.08.26. 13:08

Alap infók
- Karakternév: Nysbeth
- Kaszt: Mage
- Faj: Belf (de lehet switchelek Trollra)
- Talent-spec: Fire is love, fire is life komolyra fordítva fire :)
- /played (110-en és összesen): 42D-6H-46M
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: Mert tetszik
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: nem
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: sok altom van de egyik sem túl komoly
- Milyen guildekben voltál eddig?: Mivel nemrég kezdtem el raidelni különösebben ilyen értelemben vett jelentősebb guildben nem voltam a Backlashben kezdtem a raidelést. Most jelenleg Suburbia nevű guildben vagyok barátokkal.
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: A Backlshben nem volt jó a társaság, nem éreztem annyira jól magam. a jelenlegi guildet pedig azért váltanám le, mivel a hétvégi raidelés annyira nem az én világom, szívesebben raideltem hétköznap :)
- Referenciák?: -
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... os/nysbeth
-Warcraftlogs link a karakteredhez: nincs itt semmi :( https://www.warcraftlogs.com/character/id/23768167

IRL:
- Kor: 22
- Milyen szinten beszélsz angolul?: hunglish - társalgási szint olyan magyaros accenttel
- Van-e TSed?: + (végre nem discord :puke:)
- És mikrofonod?: +
- Írj valamit magadról: :>

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: Mint új a raidelés világában, nem sokkal, tosban kezdtem el elsőként foglalkozni a raideléssel.
- Heti három raid napból mennyit tudsz vállalni (sz-cs-v 19:00-22:00): azt összeset
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: főzők egy kávét, és lecraftolom a potikat
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: mainly wow, ritkán más
- Mi alapján állítod össze a geared?: Van rá segítségem + pawn
- Milyen spell-rotationt használsz?: Fire maget :>
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: Proccoljon a bracer

Az Almost Casual:
- Miért minket választottál?: Mert van recruit, és pont maget kerestek úgy hallottam
- Ismersz-e valakit a guildből?: Nem
- Miért gondolod, hogy jól illenél az AC-be?: Mert szeretnék raidelni, és nem vagyok retardált a taxokhoz
- Szereted a sört?: Nop
- És a töményet?: Whiskey
- Ha a Priest officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: Stílus függvénye, de azért okosan a csicskaboxxal, mert nem akarok visszaszólni.

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?: Stream kompatibilis pc, tehát wownak megfelel
- Milyen internethozzáférésed van?: 500mb
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): DBM, Details, Pawn, WA,
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: Mert ezek fontosak
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: yes
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: yes

Egyéb:
- Screenshot az UI-dról, raid környezetben: https://image.prntscr.com/image/Y8DwQfe ... nqAbA.jpeg
- Bármi más, amit meg szeretnél osztani?: -

Válasz küldése