Proba-Havoc

Csatlakozni szeretnél? Akkor erre tessék.
Atreus
Hsz.-ek: 108
Kapcsolat:

Re: Proba-Havoc

Hozzászólás Szerző: Atreus » 2017.08.29. 16:46

Kedves Dhproba!

Rosterünk megtelt, így jelenleg nem tudok spotot adni!

ELUTASÍTVA.
Kép

Proba
Hsz.-ek: 1

Proba-Havoc

Hozzászólás Szerző: Proba » 2017.08.22. 18:27

Hali!
Alap infók
- Karakternév:Dhproba
- Kaszt:Dh
- Faj:Belf
- Talent-spec:Havoc
- /played (110-en és összesen): ~48 nap/~ 47 nap
- Miért ezzel a kaszttal játszol? Volt egy 90 es pandás karim a 100 as boostot nem akartam ellőni viszont haladni akartam így ez lett (nem nagyon bántam meg, hacsak hogy a realmon a 110 es karakterek legnagyobb százalékát teszik ki szóval nem keresettek (13,2%))
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: nagyobb patcheknél icy veins/wowhead
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?:nemrégiben lett egy mage egész jól halad (lego, trait...)
- Milyen guildekben voltál eddig?: gyűjtő
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: lassacskán elfogytak / egyedül is többre vittem
- Referenciák?:-
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél):https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... os/dhproba
-Warcraftlogs link a karakteredhez:https://www.warcraftlogs.com/character/id/23022824
-Wowporgress:https://www.wowprogress.com/character/e ... os/Dhproba

IRL:
- Kor:19
- Milyen szinten beszélsz angolul?: 9gag "szinten", itt ott kicsi fordítóval
- Van-e TSed?:+
- És mikrofonod?:+
- Írj valamit magadról:hmm egyenlőre nem szívesen
-(nemed: mivel nem tisztáztam fiú)

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?:Emerald 7/7 HC 3/7 M, TOV:be sem léptem, NH (valahol itt kezdtem el a játékot) 10/10 HC tovább nem jutottam, ToS 9/9HC
- Heti három raid napból mennyit tudsz vállalni (sz-cs-v 19:00-22:00): előre láthatóan mindet
- Hogyan készülsz fel a raidekre?:bevásárlok/craftolok ha nincs poti-falsk-food
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?:játszottam:LoL,CSgo,MMo-k tucatja, még most is:HS
- Mi alapján állítod össze a geared?:többnyire mindenre próbálok, van külön multi/single van külön raid és mythic+ single (tallent-gear), de ötletek a simulationcraft, a topp Sim DPS dh-któl olykor még az ask mr.robot tól is szerzek
- Milyen spell-rotationt használsz?: :D
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?:a fury néha oroszrulett

Az Almost Casual:
- Miért minket választottál?:Láttam a hirdetést
- Ismersz-e valakit a guildből?:-
- Miért gondolod, hogy jól illenél az AC-be?:Megérzés
- Szereted a sört?:Mikor én fogyasztom igen
- És a töményet?:Hasnolóképp az előzőhöz
- Ha a Priest officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?:Felkészültem:80-505-505( a lelki segély szolgálat)

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?:átlagos asztali PC
- Milyen internethozzáférésed van?:WDSL
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le):DBM, Detalis!, TSM
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?:Az első kettő raid, míg ez utóbbi a gold managementet segíti
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?:+
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?:+

Egyéb:
- Screenshot az UI-dról, raid környezetben:szükség esetén pótolom, de mivel spell bindjeim vannak sokat nem mond
- Bármi más, amit meg szeretnél osztani?:Alkoholt csempésztem 1920-30-as szesztilalom idején szomjazó bajtársaimnak.
Üdv!

Válasz küldése