Dargaror Fury

Csatlakozni szeretnél? Akkor erre tessék.
Atreus
Hsz.-ek: 108
Kapcsolat:

Re: Dargaror Fury

Hozzászólás Szerző: Atreus » 2017.08.11. 06:56

Szervusz Dargaror!

Tetszik az apply-d, keress meg minket ingame (Papmama, Energiee) és megbeszéljük a részleteket.

Üdv.
Kép

Delsek
Hsz.-ek: 1

Dargaror Fury

Hozzászólás Szerző: Delsek » 2017.08.10. 21:54

1.1 Dargaror
1.2 Warrior
1.3 Orc
1.4 Fury
1.5 25d
1.6 Amikor elkezdtem játszani a WoW-al ez volt az első karakterem és azóta is tetszik.
1.7 Ha nem értek valamit és ha újítás jött be.
1.8 Nootropyl
1.9 Nem éreztem magam jól, változott a társaság napról napra, ezen kívül az Offik közül is akadt egy 1-2 kellemetlen személy..Rossz volt a Loot rendszer és nem volt semmi haladás 1 hónap után a Progress-be
1.10 Nincs, reménykedek hogy a Próbaidőben kiderül hogy mennyire leszek hasznos :)
1.11 https://www.wowprogress.com/character/e ... s/Dargaror
1.12 https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... s/dargaror
2.1 18 éves vagyok
2.2 Megértem amit kell
2.3 Ts-Discord is van
2.4 Mikrofon is van
2.5 Aktív társasági embernek tartom magam, nem játszok túlzottan rég óta.. WoD-ba kezdtem a játékot de gyorsan tanulok és nem kell semmit kétszer mondani :)
3.1 Az aktuális Raid Progresseknek a taktikáit tudom, ha valami új jön akkor megtudom. Mivel nem olyan régen kezdtem el újra a WoW-ot már a Nighthold végén, mondhatni amikor bejött a ToS kezdtem el megint aktívan játszani.
3.2 Az összeset
3.3 Raid időpont elött 15-20 Percel felkészülök Flask, Food, Runa és oda megyek Summolni ha van rá igény.
3.4 CS:GO esl-lan verseny szinten ,LoL hobby szinten.
3.5 Elsődlegesen a Stat, másodlagos csak az ilvl.. persze ha nagyon sok az eltérés és nem sokkal jobb a statos akkor a nagyobb ilvl, kivéve a Trinketeknél.
3.6 Elnézést ezt a kérdést nem tudtam jól értelmezni.:D(használok 1-2 macro-t ha ez ide kell)
3.7 Oda figyelést igényel a combo sorrend, ezen felül az artifact challange volt ami nem volt egyszerű, de az is meglett :)
4.1 Láttam a hirdetést hogy pont melee dps-t is kerestek és szerettem volna egy magyar progress guild-be csatlakozni.
4.2 Még sajnos nem.
4.3 Társasági ember vagyok, hamar beilleszkedek szeretek Raid-en kívül mást is csinálni a guilden belül pl.: Mythic+, Régebbi raidek: EN,TO,NH, Legacy raidek trasmog farm és a PVP is többek között :)
4.4 Hogyne, Raid elött kötelező :P
4.5 Nincsen ellen kifogásom
4.6 Akkor tudnám hogy elrontottam valamit és igyekszek változtatni rajta hogy legközelebb ne legyen rá lehetősége.
5.1 Röviden ami lényeg i5 4460 3,2GHz, GTX960 4GB OC, 8gb ram
5.2 Jó, 10mega
5.3 Weak Auras 2, Mythic helper MikScrollingBattleText, Gather Mate2, Details Damage meter, Bartender4, RCLoot,DBM,OmniCC, O item Level
5.4 Wa2-vel könnyedén és átláthatóbban kreálhatok mindent. Mythic helper jól jön hogy lássam mennyi idő van a kulcsból hátra. Mikcsrolling-al láthatom hogy mekkora sebzést okozok és csak jobban esik látni :D Gather Mate fontos ha farmolok lássam a mappon Profession által kiadott gyűjteni való anyagot. Details egy jó dmg meter véleményem szerint mivel sokkal több és hasznosabb funkcióval van ellátva mint a Skada vagy a Recount. Bartendert az actionbar átformálásra használtam + keybinding. RCLoot a guild miatt van letöltve, könnyebb és átláthatóbb Loot osztás érdekében. OmniCC-nél úgy vettem észre hogy pontosabb a Timer mint a blizzardnak. O item level hasznos ha meg szeretném tudni hogy állnak a Raid társak a Progressel és az equipped ilvl-el.
5.5 Kizárólagosan csak én használom
5.6 Én regisztráltam és használom amióta aktiválva lett.
Egyéb: a fegyverem 59-es Traiten van
Köszönöm válaszotokat előre is, bármi legyen az:)

Válasz küldése