Havoc DH - Reklesqt

Csatlakozni szeretnél? Akkor erre tessék.
Atreus
Hsz.-ek: 108
Kapcsolat:

Re: Havoc DH - Reklesqt

Hozzászólás Szerző: Atreus » 2017.08.09. 10:48

Kedves Reklesqt!

Igénytelen apply, kevés /played, kuka gear, kuka log.

ELUTASÍTVA.
Kép

reklesqq
Hsz.-ek: 1

Havoc DH - Reklesqt

Hozzászólás Szerző: reklesqq » 2017.08.08. 11:52

Alap infók
- Karakternév: Reklesqt
- Kaszt: daemon hunter
- Faj: Bloodelf
- Talent-spec: havoc
- /played (110-en és összesen): 5nap
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: iszonyat jo a play styleja es szórakoztató vele jatszani:D
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: szinte soha
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: még egyik se komoly de van egy dudum, monkom, magem
- Milyen guildekben voltál eddig?: Draenor kontentbe memento veritasba voltam csak
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: abbahagytam origit aztán mire visszajöttem szétesett a klán
- Referenciák?:
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... s/reklesqt
-Warcraftlogs link a karakteredhez: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... s/reklesqt

IRL:
- Kor:21
- Milyen szinten beszélsz angolul?: közép
- Van-e TSed?: van
- És mikrofonod?: van
- Írj valamit magadról:

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: 10éva wowozok azóta 9 nonstop pve icctol draenorig mindent vagok kb
- Heti három raid napból mennyit tudsz vállalni (sz-cs-v 19:00-22:00): munka miatt változo de minimum 2
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: poti flashk kaja es egy dzsó
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: semmivel loloztam de csak funbol
- Mi alapján állítod össze a geared?: stat priority alapján
- Milyen spell-rotationt használsz?: 1 2 3 CQ CE dhnak nincs kulonosebb rotaja:D
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: nincsenek kihivasok

Az Almost Casual:
- Miért minket választottál?: nincs kulonosebb oka tetszik a tgf/progress
- Ismersz-e valakit a guildből?: senkit
- Miért gondolod, hogy jól illenél az AC-be?: eleg sok tapasztalattal rendelkezem mindig a maximumot probalom nyujtani sok türelmem van
- Szereted a sört?: minden mennyiségben
- És a töményet?: annál inkább
- Ha a Priest officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: nemvagyok az a konnyen megbanthato fajta

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?: asztali
- Milyen internethozzáférésed van?: szélessávú telekom
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): elvui dbm msbt recount
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: megkönnyitik a játékom és még jól is neznek ki
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?:nem, egy rokonomé volt pandaba kerult hozzam

Egyéb:
- Screenshot az UI-dról, raid környezetben:http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 488072.png
- Bármi más, amit meg szeretnél osztani?: szeretem a csirkepörköltet

Válasz küldése