Nyetta - Frost Mage

Csatlakozni szeretnél? Akkor erre tessék.
Warnerbarce
Hsz.-ek: 1

Nyetta Frost Mage

Hozzászólás Szerző: Warnerbarce » 2019.01.17. 18:57

Yes, quite

Atreus
Hsz.-ek: 108
Kapcsolat:

Re: Nyetta - Frost Mage

Hozzászólás Szerző: Atreus » 2017.08.01. 10:14

Kedves Nyetta!

Tetszetős apply, viszont a logjaid nem túl meggyőzőek.
Felveszünk próbaidőre, és meglátjuk mit tudsz.

FELVÉVE.
Kép

Nyetta
Hsz.-ek: 1

Nyetta - Frost Mage

Hozzászólás Szerző: Nyetta » 2017.07.31. 19:01

Alap infók
- Karakternév: Nyetta
- Kaszt: Mage
- Faj: Belf
- Talent-spec: Frost
- /played (110-en és összesen): 18 nap
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: az egyetlen kaszt amivel legion elejéig nem játszottam sokat, megtetszett és maradt
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: patchek előtt mindenképp, de egyébként amikor utánaolvasok valaminek, ezt nem tudom behatárolni
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: nincs
- Milyen guildekben voltál eddig?: backlash talán ami említésre méltó pve terén
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: elviselhetetlen a GM és borzasztó hangulat van raideken. nem is maradtam sokáig
- Referenciák?: nincs
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ros/nyetta
-Warcraftlogs link a karakteredhez: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... ros/nyetta (nincsenek jó logjaim tudom, puggal nehéz az élet)

IRL:
- Kor:24
- Milyen szinten beszélsz angolul?: könnyebb társalgási szinten
- Van-e TSed?: van
- És mikrofonod?: azis
- Írj valamit magadról: másodéves egyetemista vagyok és nagyon szeretek wowozni

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: TOS hc, illetve a sok stream nézés miatt, pár mythic tax ismerete. nighthold végére csatlakoztam be legionbe, azzal nem is foglalkoztam áthatóbban. Ezeken kívűl sok contentet ütöttem full hc és pár mythic killig, igazán hardcore pedig taurin raideltem utoljára ha az számít
Három raid napból mennyit tudsz vállalni (sz-cs-v 19:00-22:00): mindet
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: ahogyan minden férfinak fel kell rá készülni
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: ha jól látom ez valami egyszerűbb szerkesztőfelület, nem hiszem hogy elbír annyi karaktert
- Mi alapján állítod össze a geared?: a pawn-t hívom segítségül
- Milyen spell-rotationt használsz?: nem igazán értem ezt a kérdést, a sajátomat :D
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: semmit, a mage viszonylag könnyű caster, ha mindenképp mondanom kéne valamit akkor a gyakori frozen orbok tökéletes időzítése a fighthoz

Az Almost Casual:
- Miért minket választottál?: 1/9 mythic guildet kerestem miután kiléptem az előző guildemből, majd rá pár napra az öcsém(Liadra) is ugyan így tett, megtalált titeket, így írom most ezt az applyt
- Ismersz-e valakit a guildből?: Liadrát
- Miért gondolod, hogy jól illenél az AC-be?: nem túl szerény véleményem szerint skillesen játszom ezt a játékot
- Szereted a sört?: meglepő de csak az utóbbi 1 évben szerettem meg, viszont jobban mint kellene :D
- És a töményet?: mé, mit igyak? vizet?!
- Ha a Priest officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: nem hinném, talán, ha elég jót pirít

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?: egy jobb asus laptopról (fix 60 fpsel raidelek 5ös grafon)
- Milyen internethozzáférésed van?: stabil, 30 Mbit
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): dbm,shadow unit frames, skada,tidy plates, tellmewhen,pawn,gnosis,needtoknow (nem szeretem az elvuit)
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: jó régről már megszoktam ezt az uit, jól be is vált, látok mindent amit kell
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: igen

Egyéb:
- Screenshot az UI-dról, raid környezetben: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 17_185.jpg
- Bármi más, amit meg szeretnél osztani?: nincs

Válasz küldése