Amayane - MW Monk

Csatlakozni szeretnél? Akkor erre tessék.
Atreus
Hsz.-ek: 108
Kapcsolat:

Re: Amayane - MW Monk

Hozzászólás Szerző: Atreus » 2017.07.27. 12:36

Kedves Amayane!

Tetszik az applyd, szép logjaid vannak, szeretnék veled elbeszélgetni TSen ma délután 16:00 után, ha neked is megfelel.

Üdv, Papmama
Kép

Amayane
Hsz.-ek: 1

Amayane - MW Monk

Hozzászólás Szerző: Amayane » 2017.07.26. 21:26

- Karakternév: Amayane
- Kaszt: Monk
- Faj: Blood Elf
- Talent-spec: Mistweaver
- /played (110-en és összesen): 66nap played
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: 6év után ráuntam a resto Druidra kellet valami friss és érdekes
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: Nem szoktam olvasni.
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: Nincsenek, inkább off-spec el foglalkozok konkrétan WW monk Elég elfogadható formában tartom.
- Milyen guildekben voltál eddig?: Legion kezdete óta Massive Crash nevű guildben vagyok.
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: Túl sok a casual player aki nem igazán törődik a progressel. aka 600k dps 350k heal progress fightokon. Taktika ignorálása.
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... os/amayane
-Warcraftlogs link a karakteredhez: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... os/amayane

- Kor: 23
- Milyen szinten beszélsz angolul?: b2 / c1
- Van-e TSed?: igen
- És mikrofonod?: igen
- Írj valamit magadról: Céltudatos, előretorekedő, Relative nyugodt típusú ember

- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: EN 4/7m NH 3/10m ToS 7/9HC // WOD kihagyva // MoP norm casual player voltam // Cata / Wotlk csak taurin játszottam azt nem számolom bele raidtapasztalatnak amúgy szintén HC-s guild // Minden contentben healerként játszotam
- Heti három raid napból mennyit tudsz vállalni (sz-cs-v 19:00-22:00): Szerda Csut Vasnap tudok lenni végig. Ritka esetekben nem, de akkor tudatom azt előre.
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: Új boss = Tax olvasás / videó, ha valamit nem értek rákerdezek tapasztaltabb playerektől hogy is van. Flask Kaja Rune / Vantus ha progress van egy bosson hardstuck miatt.
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: LoL - low plat euw abba hagytam másfél éve
- Mi alapján állítod össze a geared?: Utána járok mi a "BiS" aztán saját playstyle alapján ossze rakom mi ül legjobban a játékstýlusomhoz.
- Milyen spell-rotationt használsz?: Mivel healer main vagyok, ezáltal nincs semmilyen spell rotám, megérzésekre hagyatkozok.
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: Ennyi idő után már nem igazán érzek kihívást a MW talentágon.

- Miért minket választottál?: Ugyan az a célja a guildnek ami nekem az elvárásom egy guildtől, torekedni a legjobbra.
- Ismersz-e valakit a guildből?: Nem.
- Miért gondolod, hogy jól illenél az AC-be?: Progress guild aminek a célja minél jobb eredményeket elérni, ami szintén az én célom is.
- Szereted a sört?: nem
- És a töményet?: nem
- Ha a Priest officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: Ha okkal teszi nem, ha oknélkul, akkor is nagyobb szava van szóval nem.

- Milyen számítógépről játszol?: AMD 8350 / 16g ram / AMD R9 270x /Kingston 500g ssd
- Milyen internethozzáférésed van?: UPC 300mbit/s
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): DBM / TMW / Bartender / Skada
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: Ezekhez szoktam hozzá
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: Igen.
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: Igen.

Válasz küldése