Vynlos- Fire mage

Csatlakozni szeretnél? Akkor erre tessék.
Atreus
Hsz.-ek: 108
Kapcsolat:

Re: Vynlos- Fire mage

Hozzászólás Szerző: Atreus » 2017.07.06. 07:50

Szia!

Rendben, kérlek légy online ma 18:45 körül egy rövid elbeszélgetésre. Papmama-t keresd!
Kép

Vynlos
Hsz.-ek: 2

Hozzászólás Szerző: Vynlos » 2017.07.05. 13:13

Mivel Nh elején abbahagytam a játékot ezért kicsit elvagyok maradva traitekkel, és mivel a Fire voltam 7.2 előtt, ezért azt a fegyverem kezdtem húzni. Körülbelül másfél hete hogy elkezdtem a frost artifactet, jelenleg 50 trait van benne, 913 ilvl, továbbá Firera megvannak a BIS Legendaryaim, míg a másik 2 specre ez nem mondható el.

Atreus
Hsz.-ek: 108
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Atreus » 2017.07.05. 07:40

Szervusz!

Végre egy ember, aki komolyan veszi, hogy a billentyűket ÜTNI kell.
Csak Fire speccen játszol, vagy rugalmas vagy ezzel kapcsolatban?
Kép

Vynlos
Hsz.-ek: 2

Vynlos- Fire mage

Hozzászólás Szerző: Vynlos » 2017.07.04. 23:56

Alap infók
- Karakternév: Vynlos
- Kaszt: Mage
- Faj: Undead
- Talent-spec: Fire
- /played (110-en és összesen):
total: 42 nap, 8 óra
this level: 36 nap, 12 óra
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: mert tetszik
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: mistweaver monk, de csak 880+
- Milyen guildekben voltál eddig?: Consciousness
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: Mert Nighthold szar insta és emiatt elment a kedvem a játéktól + a gm egy idegbeteg, hatalomán ember aki ordibált raiden és cryolt minden miatt
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ros/vynlos

IRL:
- Kor:20
- Milyen szinten beszélsz angolul?:középszint
- Van-e TSed?:+
- És mikrofonod?:+
- Írj valamit magadról: fiú vagyok

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: ebben a kiegben kezdtem komolyabban raidelni,
Emereldba Nightmarbe megvan a cutting edgem, nh-ban abbahagytam a játékot csak 3 mythic bosst öltem meg,
- Heti három raid napból mennyit tudsz vállalni (sz-cs-v 19:00-22:00): valószínű mindet
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: alaposan
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: minden játékot komolyan veszek
- Mi alapján állítod össze a geared?: aoe/single target
- Milyen spell-rotationt használsz?: úgy nyomom a gombokat ahogy kell, és jó erősen mert akkor nagyobb eséllyel critel
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: elég random a proccok és a crit miatt, és nincs elég blinkem :(

Az Almost Casual:
- Miért minket választottál?: megláttam a hirdetést miközben pug avatart öltem
- Ismersz-e valakit a guildből?: -
- Miért gondolod, hogy jól illenél az AC-be?: egész vállalható a dps-em és igyekszem jól csinálni a taxokat
- Szereted a sört?: szeretem
- És a töményet?: sörrel hígítom
- Ha a Priest officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: hangulatfüggő... valószínű leszarnám, vagy...

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?: a sajátomról
- Milyen internethozzáférésed van?: tökéletes
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): dbm, gtfo,
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: mert ezek alapok
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?:igen

Válasz küldése